Litvínovas – Kometa Brno: Dvigubas šansas – lygiosios

25 kovo, 2024
25 Peržiūros

Mūsų pasirinkimas: Litvínov – Kometa Brno: Dvigubas šansas – lygiosios

26.03.2024 17:30

Penkios rungtynės – penkios svečių komandos pergalės. Ketvirtfinalio atkrintamųjų varžybų serijoje tarp „Litvínov” ir „Brno” tikrai negalioja banalusis „mano namai, mano pilis”.

Po dviejų pralaimėjimų namuose „Kometa” sugebėjo išlyginti serijos rezultatą 2:2. Ji nutraukė varžovų septynių nepralaimėtų rungtynių seriją ir, atrodo, įgijo svarbų psichologinį pranašumą.

Sekmadienio rungtynėse „Brno” pirmavo pilnutėlėje „Rondo” arenoje, tačiau „Litvínov” sugebėjo išlyginti rezultatą paskutiniame kėlinyje ir per pratęsimą ir užbaigti apvertimą iki galutinio rezultato 2:1. Jei ankstesnėse trijose dvikovose buvo įmušti bent šeši įvarčiai, tai šįkart varžybose jų buvo nedaug.

Kaip tampa vis akivaizdžiau, šioje serijoje itin sunku ką nors prognozuoti. Reguliariojo sezono pabaigoje abu turnyrinės lentelės kaimynus skyrė vos trys taškai, todėl buvo plačiai tikimasi, kad ketvirtfinalio konfrontacija bus lygi.

Dėl ko statyti:

Šeštosiose rungtynėse bus sunku. Litvinoviečiai rankose laiko du įsivaizduojamus kardus, o „Kometa” – peilį prie gerklės. Antradienį tikriausiai išvysime atsargesnę pradžią ir lygesnį reginį. Vėlgi, lemiamos gali būti detalės, todėl dvigubas šansas, kad pirmajame kėlinyje arba po 60 minučių bus lygiosios, atrodo geras statymas. Šis pasirinkimas iki šiol pasiteisino daugumoje šios serijos rungtynių.