Atl.Madrid – Dortmund: mažiau nei 2,5 įvarčio rungtynėse

10 balandžio, 2024
21 Peržiūros

Mūsų prognozė: Atl.Madrid – Dortmund: mažiau nei 2,5 įvarčio rungtynėse

10.04.2024 21:00

Abu klubai palankiai sutiko ketvirtfinalio burtus, kuriuose laukia sunkesni varžovai. Taigi iš keturių porų ši yra mažiausiai patraukli ir išaiškino gana netikėtą pusfinalio dalyvį.

Aštuntfinalyje su „Inter” „Atlético” jau nelabai tikėjo aštuntfinaliu, ypač kai „Los Rojiblancos” po prasto pasirodymo „San Siro” stadione pralaimėjo 0:1, o namų atkrintamosiose varžybose inkasavo pirmieji. Vis dėlto, jei „Atlético” ir yra kuo nors stiprus, tai tik Čempionų lygos namų rungtynėse. Jie apvertė rezultatą, privertė žaisti pratęsimą, o tada sugebėjo įveikti baudinių seriją. Atsižvelgiant į jų vidutiniškus išvykų rezultatus, ketvirtfinalyje jie taip pat statys už namų žemę.

Juk Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose, vadovaujant treneriui Diego Simeone, klubas savo sirgalių akivaizdoje nepralaimėjo nė vienų iš 16 rungtynių (10 pergalių). Magijos neprarado net ir persikėlęs iš „Vicente Calderona” stadiono į „Wanda Metropolitano”. Inter” įvartis buvo tik ketvirtas, kurį „Rojiblancos” praleido namuose Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose.

Dortmundas į atkrintamąsias varžybas pateko iš mirties grupės (Newcastle, PSG, AC Milan), kurioje pralaimėjo tik atkrintamąsias rungtynes Paryžiuje, aštuntfinalyje po lygiųjų 1:1 Nyderlanduose 3:1 nušlavė PSV ir namuose 2:0 susitvarkė su pergale. Vis dėlto, kaip ir „Atlético”, jo sezonas buvo nepastovus. Jis gali dominuoti rungtynėse, bet ir visiškai iškristi iš vaidmens. Todėl ir „Borussia” Bundeslygoje užima tik penktąją vietą ir per pastaruosius du turus parodė abu savo veidus – po pergalės 2:0 Miuncheno „Bayern” po dešimties metų namie 0:1 pralaimėjo „Stuttgart”.

Dėl ko statyti:

Abi komandos mano, kad turi puikius šansus patekti į pusfinalį. Ypač pirmajame kėlinyje Madride galima tikėtis taktinių šachmatų, Simeone yra disciplinos ir darbo gynyboje šalininkas. Daugiau nei du įvarčiai Madride nekris.