23 rugpjūčio, 2024
8 Peržiūros

Mūsų patarimas: Celta Vigo – Valencia: 0

23.08.2024 19:00

Pirmajame LaLigos ture buvo sužaistos šešios lygiosios, todėl turnyro lentelės viršuje liko tik keturios tris taškus turinčios komandos. Viena iš jų – „Celta”, kuri lygos prologe dėka antroje rungtynių pusėje (66 ir 84 minutėmis) įmušto įvarčio (2:1) palaužė „Alavés”. Pergalingą įvartį įmušė galisijos ikona Iago Aspasas, kuris Vigo klube pradeda savo dešimtąjį sezoną. Likimo valia „Celta” naująjį sezoną gali pradėti dvejomis namų rungtynėmis iš eilės, todėl trenerio Claudio Giráldezo auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje gali pabandyti patvirtinti pirmajame kėlinyje iškovotus tris taškus.

Kita vertus, „Valencia” susitiks su „Valencia”, kuri norėtų ištrinti nulį savo taškų sąskaitoje. Pirmajame rate jie pralaimėjo antroje vietoje esančiai „Barcelona” (1:2), nors prieš favoritus ėjo į priekį. Treneris A. Baraja „Mestalla” klube atlieka gerą tarnybą – pirmąjį (nepilną) sezoną jis atvedė „šikšnosparnius” į išsigelbėjimą, o praėjusioje laidoje su jais jau užfiksavo devintąją vietą. Šį sezoną „Valencia” norėtų būti viršutinėje lentelės pusėje, o idealiu atveju – kažkur tarp pretendentų į taurę.

Už ką statyti:

Praėjusioje laidoje abi rungtynės baigėsi lygiosiomis. Nebūtų didelė staigmena ir dabar. Šeimininkus neabejotinai drąsina sėkmė pirmajame rate, tačiau „Valencia” prieš „Barcelona” atrodė neblogai ir Vigo mieste padarys viską, kad po dviejų turų neliktų prie nulio. Lygiosios taip pat yra dvigubas šansas.