Danija – Anglija: mažiau nei 2,5 įvarčio rungtynėse

20 birželio, 2024
20 Peržiūros

Mūsų patarimas: Danija – Anglija: mažiau nei 2,5 įvarčio rungtynėse

20.06.2024 18:00

Frankfurto „Waldstadion” stadione vyks praėjusio „Euro” pusfinalio, kurį Anglija laimėjo namuose „Wembley” stadione po dramos 2:1 po pratęsimo, pakartojimas.

Sidabro medalių gynėjai į šių metų turnyrą taip pat žengė pergalingai, 1:0 įveikę Serbiją, tačiau jų pasirodymas toli gražu nebuvo idealus. Jie pasinaudojo įžaidėjo Bellinghamo, kuris kitaip niekuo neišsiskyrė, įvarčiu. Kairiajame rinktinės krašte žaidžiantis Fodenas nepateisino savo puolimo potencialo. Dešinėje pusėje jis turi savo tam tikrą Saką. Išskyrus vieną praleistą progą, kapitonas Kane’as nesugebėjo pelnyti įvarčio.

Antrąją rungtynių pusę Albionas baigė nerimaudamas dėl rezultato, tačiau serbų į rimtesnes progas neįleido ir iškovojo penktą švarų įvartį Euro grupės rungtynėse. Paskutinį kartą šiame turnyro etape jie pralaimėjo prieš dvidešimt metų Prancūzijai.

Danija taip pat buvo per plauką nuo pergalės 1:0, tik po įvarčio sulėtėjo ir slovėnai 77-ąją minutę juos nubaudė. Hamleto šalyje po lygiųjų 1:1 vyravo nusivylimas, o trys taškai iš rungtynių su autsaideriais buvo svarbūs.

Tačiau rungtynės turėjo ir teigiamų dalykų danams. Praėjus lygiai 1100 dienų po širdies smūgio namų „Euro” rungtynėse Christianas Eriksenas grįžo į čempionatą ir iškart įmušė įvartį. Mančesterio „United” puolėjas yra vienas iš vienuolikos Anglijoje rungtyniaujančių žaidėjų, todėl puikiai pažįsta varžovus.

Dėl ko statyti:

Trejose iš pastarųjų keturių šių komandų tarpusavio rungtynių buvo įmuštas ne daugiau kaip vienas įvartis (1:0, 0:0, 0:1), o likusiose trijose rungtynėse viskas sprendėsi per pratęsimą. Pirmojo rato rezultatai leidžia manyti, kad maksimalus rezultatas bus du įvarčiai. Šansai praktiškai tokie patys kaip ir Anglijos pergalei.