Hradec Králové – Pardubice: Pardubice įvarčiai +0,5

20 kovo, 2024
26 Peržiūros

Mūsų prognozė: Hradec Kralove – Pardubice: Pardubice įvarčiai +0,5

20.03.2024 18:00

Serija tarp Hradeco ir Pardubicų kol kas yra labai fiziška. Tai susiję su daugybe įvarčių ant taisyklių ribos ir dideliu pašalinimų skaičiumi. Abi komandos žaidžia nemažai įvarčių, kuriais sugebėjo pasinaudoti pirmosiose dvejose rungtynėse.

Serija persikėlė į Hradec Kralove, kur šeimininkams trečiajame mače po pratęsimo pavyko įveikti „Pardubice” komandą, tačiau šį kartą nė vienas įvartis nebuvo realizuotas. Vis dėlto netiesa, kad nebuvo žaidžiami įvarčiai ir nebuvo daug progų išnaudoti jėgos žaidimą, priešingai. Tiesiog šį kartą jos nekrito, o tai šiek tiek nustebino po pirmųjų dviejų rungtynių rezultatų.

Jei palygintume abiejų komandų kokybę, neabejotina, kad „Pardubice” turi ant popieriaus solidžių vartininkų komandą. Vargu ar pasikartos situacija iš antradienio rungtynių, kuriose „Mountfield” sugebėjo apginti Pardubicės puolimo jėgą ir iš 32 smūgių įmušti tik vieną įvartį.

Dėl ko statyti:

Ketvirtajame ketvirtfinalyje bus daug įvarčių, daug smūgių ir šįkart daugiau įvarčių. Antradienį svečiai žaidė penkias pratęsimo partijas, įskaitant vieną iš eilės beveik keturias minutes trukusį kiekybinės persvaros pratęsimą. Jie tuo nepasinaudojo ir galiausiai pralaimėjo. Jei jie nori į Pardubicus vykti rezultatu 3-1, tai padaryti gali tik naudodami pergales.