Ispanija – Albanija: nugalėtoja Ispanija/mažiau nei 3,5 įvarčio rungtynėse

PLbookmaker
23 birželio, 2024
21 Peržiūros

Mūsų patarimas: Ispanija – Albanija: nugalėtoja Ispanija/mažiau nei 3,5 įvarčio rungtynėse

24.06.2024 21:00

Pirmąją vietą grupėje jau užsitikrinusiai Ispanijai paskutiniame Euro reguliariojo sezono ture teks bandyti stebuklą prieš Albaniją. Tai būtų jų pergalė, keturių taškų prieaugio gali pakakti, kad patektų į aštuntfinalį.

Ispanija turnyre surengė du įspūdingus pasirodymus: 3:0 sutriuškino Kroatiją ir tik 1:0 įveikė Italiją, bet po pasirodymo, kuris užgniaužė kvapą. Čempionų titulą ginantys ispanai nežinojo, kur anksčiau sprukti, „La Roja” spaudė juos nuo pat pradžių ir tik vartininko Donarumo dėka „azzuri” pralaimėjo mažiausiu įvarčių skirtumu.

Treneris Luisas de la Fuente subūrė puikiai dirbančią komandą, kuri žaidžia tiesiai ir greitai, dažnai užbaigia rungtynes ir 20:8 (8:1 į vartus) pranoko Italijos rinktinę. Pirmose dvejose rungtynėse L. de la Fuente startinėje sudėtyje keitė tik įvarčius, dabar startiniame vienuoliktuke bus daugiau pakeitimų. Vienas priverstinis, vidurio gynėjas Rodri jau gavo dvi geltonas korteles. Tačiau ispanų sudėtis pakankamai plati ir stipri, kokybė smarkiai nenukris.

Mirties grupėje Albanija nežaidžia antruoju smuiku, abejose rungtynėse įmušė pirmąjį įvartį, Italija įmušė rekordinį įvartį po 23 sekundžių, o paskui skaudžiai pralaimėjo 1:2. Rungtynės su Kroatija vyko pagal tą patį scenarijų, tačiau galiausiai Albanija sugebėjo išlyginti rezultatą penktąją rungtynių sustabdymo minutę ir išsaugoti viltis žengti į priekį. Rinktinė turi potraukį į vartus, pavojingus šaulius iš toli, klausimas, kaip dažnai ji pasieks tikslą.

Dėl ko statyti:

Tai jau devintasis abiejų šalių susitikimas ir iki šiol ispanai laimėjo visas aštuonerias rungtynes bendru rezultatu 31:3. Paskutiniame susitikime praėjusiais metais „La Roja” namuose laimėjo 2:1, 90-ąją minutę įmušusi įvartį. Galite lažintis, kad rungtynes laimės favoritas, įmušęs ne daugiau kaip tris įvarčius.