22 vasario, 2024
29 Peržiūros

Mūsų patarimas: Karlovi Varai – Trinec: 2

23.02.2024 17:30

Šeimininkų Karlovi Varų komanda ir toliau užima dvyliktąją, paskutinę, atkrintamųjų varžybų vietą. Reguliariojo sezono pabaigoje „Energie” žaidžia visai neprastą sezoną – iš paskutinių aštuonerių rungtynių laimėjo tik vienerias – namuose prieš „Mladá Boleslav”. Vakariečiai vis dar vargsta puolime, per pastaruosius tris turus įmušę vos keturis įvarčius. Paskutinį kartą jie žaidė Pardubicėje, kur nusileido 5:2. Antrajame kėlinyje jiems pavyko išlyginti rezultatą, tačiau „Dynamo” pelnytai nusprendė rungtynes trimis įvarčiais paskutiniame kėlinyje.

Svečiai iš Trineco pagavo puikią formą ir laimėjo šešerias rungtynes iš eilės. Taip jie užsitikrino dalyvavimą atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalyje. Šiuo metu „Plienininkams” puikiai sekasi tiek gynyboje, tiek puolime. Per pastarąsias šešerias rungtynes jie įmušė 30 įvarčių ir praleido tik aštuonis kartus. Šiuo požiūriu jie yra akivaizdžiai geriausi visose varžybose. Puolime rezultatyviausiai žaidžia rezultatyviausių šilutiškių trijulė – Martinas Ruzicka, Andrejus Nestrašilas ir Danielis Voženílekas. Ši trijulė per pastaruosius tris turus iš viso pelnė 21 tašką. Paskutinėse rungtynėse „Trinec” namuose 5:2 įveikė „Litvínov”. Dvikovą lėmė trys „plieno” įvarčiai, pelnyti žaidžiant pratęsimą. Zdeko Motako auklėtiniai dar kartą pademonstravo įtikinamą žaidimą ir varžovams bus labai sunku nutraukti jų pergalių seriją.

Dėl ko statyti:

Trinec šiuo metu yra visiškai kitokioje situacijoje nei namų komanda Energie. Biliete renkamės svečių komandos pergalę. Paskutines rungtynes Bohemijos vakaruose „Ocelar” komanda laimėjo 3:0.