Kolumbija – Urugvajus: nugalėtojas Kolumbija

10 liepos, 2024
14 Peržiūros

Mūsų pasirinkimas: Kolumbija – Urugvajus: nugalėtoja Kolumbija

11.07.2024 02:00

Antrajame „Copa América” pusfinalyje susitiko geriausią formą čempionate demonstruojančios ir puolimu pasižyminčios komandos.

Ketvirtfinalyje kolumbiečiai 5:0 sutriuškino Panamą ir padidino savo turnyro rekordą iki 11-2. Kapitonas Jamesas Rodriguezas įmušė penkis įvarčius ir atliko penkis rezultatyvius perdavimus, taip išlygindamas Lionelio Messi rezultatyvių perdavimų turnyre rekordą. Los Cafeteros pratęsė savo nepralaimėtų rungtynių seriją Copa turnyre iki 27 rungtynių, paskutinį kartą pralaimėję 2022 m. vasario mėn. Tuomet pusfinalyje jie bus visiškai sukomplektuoti, nes po vienerių rungtynių suspendavimo grįžta gynybos skydas Jeffersonas Lerma.

Kita vertus, Urugvajus bus pastebimai susilpnėjęs, nes jo gynyba subyrėjo po ketvirtfinalio susidūrimo su Brazilija. Pirmoje rungtynių pusėje traumą patyrė „Barcelona” stabdytojas Araujo, o dešinysis gynėjas Nahitanas Nandezas nebaigė rungtynių dėl raudonos kortelės. Todėl „La Celeste” džiaugėsi, kad be įvarčių lygiosios nebuvo pratęstos ir iš karto buvo pradėtos baudinių serijos, kurias jie laimėjo 4:2.

Dėl ko statyti:

Urugvajus turnyre įmušė tik vieną įvartį – 3:1 atidarymo rungtynių su Panama pabaigoje, tačiau be dviejų gynybos ramsčių jiems bus sunku kovoti su siautėjančia Kolumbija. Įrašykite vieną ant bilieto.