Latvija – Švedija: pirmojo kėlinio ir rungtynių rezultatas – Švedija

PLbookmaker
18 gegužės, 2024
19 Peržiūros

Mūsų prognozė: Latvija – Švedija: 1-ojo kėlinio ir rungtynių rezultatas – Švedija

18.05.2024 12:20

Šeštadienio pasaulio čempionato programą Ostravoje netrukus po vidurdienio pradės Latvijos ir Švedijos rinktinės.

Latviai šių metų rinktinėje turi septyniolika praėjusio turnyro bronzos medalių laimėtojų. Vis dėlto geriausios Baltijos šalių komandos pasirodymas šiemet gana keblus, nepaisant trijų pergalių. Naujokę iš Lenkijos Latvija iš didžiosios popierinės favoritės pozicijos įveikė tik per pratęsimą (5:4), kaip ir Prancūziją (3:2). Vieninteliai pilni taškai buvo iškovoti dėl menkos pergalės 2:0 prieš Kazachstaną. Paskutinis sunkus tiesioginis smūgis 1:8 nuo vokiečių turi būti smūgis latvių pasitikėjimui savimi, nepaisant penktosios pozicijos.

Absoliučiai puikiai žaidžia Švedija. Po ketverių sužaistų rungtynių jie yra vienintelė turnyro komanda, dar nepraradusi nė taško. „Tre kronor” ledo ritulininkai 5:2 laimėjo prieš JAV, 5:1 prieš Lenkiją, 6:1 prieš Vokietiją ir 3:1 prieš Kazachstaną. Kartu su Suomija jie kol kas turi geriausią gynybą, praleidę tik penkis įvarčius.

Dėl ko statyti:

Švedai medalio laukia jau šešerius metus. Šiemet jie yra puikios formos ir vėl gali galvoti apie patekimą į viršūnę. Jie taip pat gins savo nenugalimumą prieš latvius, kurie nėra tokie stiprūs kaip prieš metus. Visose keturiose turnyro dvikovose 2017 ir 2018 m. pasaulio čempionai išsiveržė į priekį ir triumfavo per atkrintamąsias varžybas. Šeštadienį jie taip pat nuo pat pradžių gražiai paspaus gazą.