20 kovo, 2024
27 Peržiūros

Mūsų patarimas: Liberec – Sparta Praha: 2

20.03.2024 17:00

Prahos „Sparta” ledo ritulininkai antradienį pademonstravo savo jėgą ir trečiosiose serijos rungtynėse su „Liberec” sugebėjo iškovoti pergalę 5:3. Svečiai rungtynėse nebuvo ant rožių ir tris kartus pralaimėjo. Tačiau visais atvejais jiems pavyko išlyginti rezultatą, o trečiajame kėlinyje pademonstravo puikų apsukų posūkį, kai sugebėjo ne tik pelnyti tris įvarčius, bet ypač antroje paskutinio kėlinio pusėje iš esmės nieko neleido šeimininkams.

Šis pralaimėjimas namuose gali savotiškai palaužti baltųjų tigrų pasipriešinimą. Jie sužaidė puikias rungtynes, o „Sparta” turėjo nuolat įtempti žaidimą. Tik maždaug per paskutines dešimt minučių žaidimas ėmė krypti į priešingą pusę ir žirklės tarp abiejų komandų tiesiog atsivėrė. O tai labai sunkiai diktavo šeimininkų komandos pasitikėjimą savimi.

Trečiadienį „Sparta” gali tapti pirmąja šių metų atkrintamųjų varžybų pusfinalio dalyve. Kadangi jie prieš „Liberec” laimėjo šeštąją pergalę iš eilės, jie turėtų būti laikomi popieriniais ketvirtųjų serijos rungtynių favoritais. Liberec žaidė trečiąsias namų rungtynes su Sparta šį sezoną ir trečią kartą krito.

Dėl ko statyti:

Trečiosiose serijos rungtynėse „Sparta” sugebėjo padidinti savo produktyvumą, apversti rungtynių su „Liberec” rezultatą ir yra per vieną pergalę nuo patekimo į pusfinalį. Grįžimas į Prahą su kelialapiu į viršų kišenėje yra pagunda, kuri pakankamai motyvuos „Sparta” žaidėjus daryti spaudimą varžovams, turėti didelę persvarą puolime ir perimti visą ketvirtfinalio seriją. Švarus dvejetas.