Litvínovas – Hradec Kralove: Įvarčių skaičius rungtynėse/daugiau nei 5

PLbookmaker
18 rugsėjo, 2024
2 Peržiūros

Mūsų pasirinkimas: Litvínovas – Hradec Kralove: Įvarčių skaičius rungtynėse/daugiau nei 5

18.09.2024 17:30

Šių metų ekstraligos atkrintamosiose varžybose dalyvaus dvi komandos, kurias praėjusį sezoną eliminavo Pardubicės „Dinamo”. Hradecas ketvirtfinalyje krito 1:4, Litvinovas pusfinalyje 0:4.

Šeimininkų „Verva” komanda vasarą gana susilpnėjo, kai komandą paliko tokie pagrindiniai žaidėjai kaip Kirkas, Abdulas, Jakšas ir Kudrna. Litvínovas bent jau išlaikė Ondrejų Kašę, aplink kurį po sėkmingo pasaulio čempionato sukosi NHL klubai. Pasirengimo metu Karlo Mlejneko auklėtiniai pasirodė gana netolygiai. Per pastarąsias penkerias rungtynes jie įveikė tik antros lygos Drezdeno ekipą.

Per vasaros pertrauką susilpnėjo ir svečiai iš Hradec Kralove. Didžiausias praradimas neabejotinai yra Oliverio Okuliaro išvykimas, kuris praėjusį sezoną gerokai pranoko kitus „Hradec Kralove” puolėjus. Be to, „Hradec” paliko tokie stabilūs sudėties nariai kaip Jankis, Jasperas, Lalancette’as ir Eberle. Tarp prieš sezoną atvykusių pastiprinimų labiausiai laukiami praėjusio pasaulio čempionato dalyviai latvis Oskaras Batna ir slovakų vartininkas Stanislavas Škorvanekas. Pasirengimo metu „Mountfield” taip pat nepadarė įspūdžio – iš septynerių rungtynių laimėjo tik trejas.

Dėl ko statyti:

Praėjusį sezoną „Litvínov” namų rungtynėse buvo įmušta daug įvarčių. Paskutines abiejų varžovų rungtynes ant Šiaurės Čekijos ledo 6:5 po pratęsimo laimėjo „Mountfield”. Pabandykime lažintis dėl didesnio įmuštų įvarčių skaičiaus.