Olomouc B – Vyškovas: nugalėtojas Vyškovas

15 kovo, 2024
27 Peržiūros

Mūsų patarimas: Olomouc B – Vyškovas: nugalėtojas Vyškovas

15.03.2024 17:00

Užteko dviejų pavasarinių įvarčių ir pirmosios Vyškovo komandos persvara susitraukė iki vieno taško. Rudens pusiau čempionas iš pradžių nesugebėjo įveikti naujoko iš Kromeržos gynybinės sienos, kur pralaimėjo 0:1, o paskui namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Vlašimi”, kurias, atsižvelgiant į rungtynių eigą, galima laikyti pergale. Diallo įvarčius pelnė 90-ąją ir 93-iąją minutėmis. Paskutinę minutę pelnytas taškas komandai suteiks postūmį, po didelių žiemos permainų komanda pamažu įsivažiuoja, o nauji žaidėjai pripranta.

Sigmos B komanda turi nusistovėjusią ašį, tačiau jos sudėtis yra neperskaitoma, priklausomai nuo to, ar yra žaidėjų iš platesnės pirmojo diviziono sudėties. Pirmadienio pirmojo pavasario turo atidarymo rungtynėse jaunesnioji komanda jais disponavo ir namie 3:0 įveikė „Jihlavą”. Iš trijų įvarčių autorių (Singhateh, Fiala, Izraelis) Prostejove pasižymėjo tik vienas ir buvo pralaimėta 0:2. Kadangi šį savaitgalį žaidžia Olomouco A komanda, daug pastiprinimų atsarginių sudėtyje nebus.

Dėl ko statyti:

Nepaisant pergalės prieš Jihlavos komandą, „Sigma” yra prasčiausia varžybų komanda namų rungtynėse. Vyškovas laimėjo abejas pastarąsias dvejas rungtynes su nuliu, todėl Androvo stadione gali užregistruoti pirmąją pavasario pergalę.