Ostrava – Hr. Králové: dvigubas šansas 0:0

11 rugpjūčio, 2024
6 Peržiūros

Mūsų patarimas: Ostrava – Hr. Ostrava: dvigubas šansas 0:0

11.08.2024 17:00

Prieš 14 dienų į anglų savaičių ritmą įsiliejęs Banikas nepailsėjo ir šį kartą. Trečiadienį jie sužaidė pirmąsias rungtynes Kopenhagoje, kur labai nesėkmingai 0:1 pralaimėjo įvartį į savo vartus. Tokie pralaimėjimai sunkūs ne tik fiziškai, bet ir galva, nes komanda iki paskutinių minučių kovojo dėl taško. Bet kokiu atveju treneris Hapalas sprendžia dilemą, kaip sukomplektuoti sudėtį, nes atkrintamosiose rungtynėse bus žaidžiama, todėl tai labiau primena žaidėjų rotaciją. Prieš sezoną „Banikas” pakankamai išplėtė ir suaktyvino sudėtį, todėl šeimininkų komandoje yra 22 kokybiški žaidėjai, iš kurių nepakeičiamas yra tik Ewertonas.

Brazilijos rinktinės vidurio puolėjo tikriausiai nebus startinėje sudėtyje, o šansą gali gauti greitasis puolėjas Tanko arba Kubala ir Klimas. Bet kuriuo atveju sudėtis bus labiau atakuojanti nei Kopenhagoje. Pokyčių gali būti ir tarp trijų vartų, „Banik” turi subalansuotą vartininkų porą Markovičius – Holecas. Bet kuriuo atveju „Banik” žaidimui gali šiek tiek pakenkti nenuoseklumas, praėjusį sezoną aikštės šeimininkai savo aikštėje buvo labai vidutiniški.

Hradec Kralove per savaitę pristatė naują žaidėją, klubas įsigijo buvusį rinktinės žaidėją Petrašeką, tačiau jis bus pasiruošęs daugiausiai kelioms minutėms. Tuomet rytų futbolininkai paskutiniajame ture surengė itin kovingą pasirodymą ir sugebėjo dešimtyje įveikti „Boleslav” (2:1), net įmušdami pergalingą įvartį nelygiose rungtynėse. Taigi komanda parodė puikias moralines savybes, o jomis visada galima remtis. Svečiai yra pailsėję ir savo fiziniu žaidimu bei bėgimu vargins Ostravą. Julišas yra iškritęs, tačiau komanda gali kompensuoti vieną nebuvimą.

Dėl ko statyti:

Banikas iškrito iš taurių ir paliko daug jėgų Danijoje. Kita vertus, „Hradec” yra pailsėjęs ir gerai nusiteikęs po pirmųjų trijų turų, todėl pirmoje rungtynių pusėje gerai gindamasis vargins šeimininkus, o lygiosios per rungtynių pertrauką ar rungtynių pabaigoje gali būti nedidelė sensacija.