Real Sociedad – PSG: daugiau nei 2,5 įvarčio rungtynėse

5 kovo, 2024
25 Peržiūros

Mūsų prognozė: Real Sociedad – PSG: daugiau nei 2,5 įvarčio rungtynėse

05.03.2024 21:00

Beveik valandą „Real” laikė užnugaryje paryžiečių žvaigždžių puolėjus, tačiau užteko akimirkos neatidumo ir stipriausia pagrindinių grupių gynyba du kartus kapituliavo. Mbappé ir Barcolos įvarčiai PSG prieš atsakomąsias rungtynes San Sebastiane suteikė dviženklę persvarą.

Baskai turi laimėti bent dviem įvarčiais, kad priverstų žaisti pratęsimą. Paskutinį kartą savo stadione jie laimėjo lapkričio mėnesį, o nuo to laiko pergalės laukė septynerias rungtynes. Iš pastarųjų devynerių rungtynių iškart po pralaimėjimo Paryžiuje jie laimėjo tik kartą – šeštadienį su gerokai sumažinta sudėtimi pralaimėjo Sevilijoje 2:3. Nors kai kurie praleidę žaidėjai per tą laiką gali atsigauti, „Real” vėl bus susilpnintas ir, kaip ir Paryžiuje, pasiges pagrindinio gynėjo Elustondo. Imanolas Alguacilas savaitgalį pasigailėjo keleto atraminių žaidėjų (Merino, Le Normand, Traore, Oyarzabal, Kubo), kad prieš PSG mestų visas jėgas.

Nors svečiai į Pirėnų pusiasalį parsivežė palankų rezultatą, klube ramybės nėra. PSG antrą kartą iš eilės „Ligue 1” lygoje sužaidė lygiosiomis, o po be įvarčių Monake labiausiai aptarinėjama pavardė buvo Kylianas Mbappé, kurį treneris Luisas Enrique per rungtynių pertrauką atšaukė su vėlesniu prierašu, kad komanda turi priprasti prie ateities be žvaigždės puolėjo, taip defacto patvirtindamas gandus apie jo išvykimą vasarą. Po jo pakeitimo komandos žaidimas pagerėjo, tačiau to nepakako pergalei, o už iškovotą tašką paryžiečiai turėjo dėkoti vartininkui Donnarummai. Tačiau jei PSG nori galvoti apie sėkmę Čempionų lygoje, jiems reikės Mbappé, jam papildomos motyvacijos milijoninėse varžybose ir taip nereikia.

Dėl ko statyti:

Real” turi statyti į puolimo kortą, tačiau taip pat turi saugotis užpakalinių vartų, kurie pastarosiose rungtynėse liko plačiai atverti, o tai suteiks šansų prasiveržti greitiems PSG puolėjams, vadovaujamiems Mbappé. Taigi visai tikėtina, kad per atkrintamąsias varžybas bus pelnyta daugiau nei du įvarčiai. Abi komandos gali turėti šansų.