22 balandžio, 2024
31 Peržiūros

Mūsų prognozė: Roma – Bologna: Įvarčiai: -2,5

22.04.2024 18:30

Paskutinės AS „Roma” lygos rungtynės neįvyko, nes 72-ąją minutę dėl krūtinės skausmų turėjo pasitraukti gynėjas Evanas Ndicka, o romėnai kitą savaitę grįš į Udinę ir likusias 20 minučių sužais lygiosiomis 1:1. Tuomet „Bologna” pasirodymas prieš „Monza” baigėsi lygiosiomis be įvarčių, o du jų mačai iš eilės baigėsi tokiu rezultatu.

Savaitę „AS Roma” sėkmingai susitvarkė su Europos lygos ketvirtfinalio atsakomosiomis rungtynėmis su „AC Milan”, namuose įveikdama juos 2:1, nors daugiau nei valandą praleido su dešimčia žaidėjų. Treneris Daniele De Rossi dėl savo puikaus darbo nuo pat atvykimo sausio mėnesį dar prieš rungtynes užsitarnavo sutarties pratęsimą, o „Roma” yra labai patenkinta Jose Mourinho įpėdiniu. Ir nenuostabu, juk romėnai užima penktąją vietą, kuri reikštų dalyvavimą Čempionų lygoje, ir žvelgia į grėsmę būsimiems varžovams, užimsiantiems ketvirtąją vietą.

Bolonijos ekipa įvarčio neįmušė jau ketveriose lygos rungtynėse iš eilės (2-2-0), tačiau paskutinėse dviejose dvikovose ją išdavė puolimas. Nepatogumų kelia ir škotų vidurio gynėjo Fergusono, kuris dėl traumos į žaidimą grįš tik kitą sezoną, netektis. Vis dėlto dėl tvirtos gynybos ji nepralaimėjo penkerių išvykos rungtynių iš eilės (3-2-0) ir sėkmingai susitvarkė su pirmuoju šio sezono susitikimu su „AS Roma”, kurį laimėjo 2:0.

Dėl ko statyti:

Abi komandos gali pasigirti puikiomis gynybomis – net „AS Roma” vidaus varžybose nėra įmušusi tris kartus iš eilės. O kadangi abi komandos daugiausia nori išsaugoti savo pozicijas pirmajame penketuke, matysime atsargesnį mačą.