18 kovo, 2024
25 Peržiūros

Mūsų patarimas: Trinec – České Budejovice: 1

18.03.2024 17:00

Tšcineco ledo ritulininkai į ketvirtfinalio atkrintamųjų varžybų seriją su Čekijos Budejovicėmis žengė dešine koja. Sekmadienį namuose iškovoję pergalę 2:0, jie perėmė iniciatyvą. Ir šią persvarą jie turėtų padidinti prieš išvyką naujos savaitės pradžioje.

Atidarymo rungtynėse Trince komanda įvarčio laukė iki 44-osios minutės, kai rezultatą atidarė Ričardas Nedomlelis. Likus penkioms sekundėms iki rungtynių pabaigos Andrejus Nestrašilas pridėjo apsauginį įvartį. Marek Mazanec užfiksavo švarų rezultatą, atrėmęs visus 22 „České Budejovice” smūgius.

Třinecas yra didelis serijos favoritas. Pastarųjų sezonų hegemonas siekia iškovoti penktąjį titulą iš eilės. Paskutinįjį pernai laimėjo net per atrankos etapą. Šių metų reguliarusis sezonas daug geriau susiklostė „Plienininkams”, kurie užėmė trečiąją vietą. Palyginti su šeštąją vietą užėmusiu „Motor”, kuris preliminariame etape sužaidė lygiosiomis su Karlovi Varais, jie pelnė 16 taškų daugiau.

Ypač stiprūs šilutiškiai buvo namuose, kur jie buvo net antra geriausia komanda visoje ekstraligoje. 2024 metais jie dar nė karto nepralaimėjo rungtynių jaukioje WERK arenoje. Atidarymo metu triumfavę prieš Čekijos Budejovicės komandą, Tšcineco krepšininkai pratęsė pergalių namuose seriją iki vienuolikos rungtynių.

Dėl ko statyti:

„Trinec” savo arenoje jau ketvirtį metų yra nenugalima. Turėdami persvarą už nugaros, trenerio Motáko auklėtiniai į pirmadienio rungtynes žengs geresnės nuotaikos nei jų varžovas. Jiems gresia realus pavojus, kad į Bohemijos pietus jie išsiveš dviejų taškų deficitą. Ir, tiesą sakant, tai nieko nenustebintų. Čempionų titulą ginanti komanda patvirtins savo kokybę ir žengs lemiamą žingsnį pusfinalio link.