16 spalio, 2024
5 Peržiūros

Mūsų patarimas: Vitkovice – Kladno: 1

16.10.2024 17:30

Trečiadienį dvyliktojo Ledo ritulio ekstralygos turo parengiamosiose rungtynėse susitiks „Vítkovice” ir „Kladno” komandos. Per pastarąsias trejas abiejų komandų tarpusavio rungtynes Ostravos ekipa visada buvo sėkmingesnė po rezultatais 4:2, 3:2 ir 4:0.

Šeimininkų komanda „Ridera” sužaidė dvejomis arba trejomis rungtynėmis mažiau nei kitos komandos. Nepaisant to, šiuo metu jie užima septintąją vietą. Po ilgos pertraukos, kurią sukėlė virusas, „Vítkovice” iš pradžių 3:5 nusileido „Kometai”, o vėliau netikėtai 4:1 laimėjo Litvinove. Ivano Hlinkos ledo arenoje „Ridera” demonstravo puikų žaidimą, ypač gynyboje. Priekyje jiems prireikė tik 16 smūgių į vartus, kad įmuštų keturis įvarčius. Vítkovice nusprendė rungtynes antrajame kėlinyje, kai įmušė tris įvarčius.

Kladno komanda svečiuose po labai prasto pasirodymo ir pralaimėjimo 3:0 paskutinėms Čekijos Budejovicėms sekmadienio rungtynėse priėmė formą demonstruojantį Olomoucą. Rungtynės sprendėsi pirmajame kėlinyje, kurį riteriai laimėjo 3:1. Likusioje rungtynių dalyje jie, skirtingai nei „Mora”, ir toliau buvo rezultatyvesni bei užfiksavo kol kas aukščiausią pergalę šiame sezone – 7:3. Kladno komanda turnyro lentelėje užima penktąją vietą ir išlieka didžiausia pirmojo rato staigmena. Svarbu ir tai, kad riteriai kol kas išvengė traumų, o jų sudėtis yra siauresnė.

Dėl ko statyti:

„Kladno” įmušė tik įvarčius Libereco ir Plznės klubuose. Dėl susikaupusio Litvinovo pasirodymo taip pat renkamės šeimininkų „Vítkovice” pergalę.