Zlín – Slavia: Wallem C. įmušė įvartį – TAIP

14 vasario, 2024
26 Peržiūros

Mūsų prognozė: Zlín – Slavia: Wallem C. pelnys įvartį – TAIP

14.02.2024 18:00

Šį savaitgalį „Slavia” turėjo vargo, paskutinę minutę įmušto standartinio įvarčio dėka 4:3 įveikusi „Jablonec”. Netikėtą dramą lėmė gerai žaidęs „Jablonec” ir trenerio J. Trpišovskio praleista sudėtis. Slavijai treneris yra ne kartą pasižymėjęs, tačiau statyti Holešą ir Masopustą į stoperius yra aiški klaida. Abu minėti žaidėjai yra vieni iš trenerio favoritų, tačiau jiems abiem trūksta ūgio ir greičio, amžius negali jų sustabdyti, be to, jie nėra karjeros stabdžiai, o tai pastebima.

Trečiadienį svečiai pradės su Zima arba Vlčeku, taip pat gali pasikeisti ir sudėtis (keturi už nugaros). Rotacija gali įvykti ir kitose sudėtyse, tačiau tai priklausys nuo Zafeirio ir Juraseko sveikatos. Kita vertus, komanda buvo produktyvi priekinėje linijoje: Jurecka pasižymėjo du kartus, patvirtindamas, kad pavasaris yra geresnis už rudenį, o Wallemas patvirtino, kad gali tapti pagrindiniu komandos žaidėju.

Kaip ir tikėtasi, „Zlín” pralaimėjo „Teplice” 1:2, o ir šiandienos atkrintamosiose varžybose negali rizikuoti dėl taško. Skirtumas tarp abiejų komandų yra diametralus visais atžvilgiais, ypač šeimininkų žaidimas gynyboje yra daugiau nei problemiškas. Tarpusavio rekordas taip pat kalba prieš trenerio Červenkos auklėtinius, jie dešimt kartų iš eilės per varžybas (lyga + taurė) su Prahos komanda neiškovojo nė taško. Be to, šeimininkų komanda neturi recepto, kaip nustebinti „Slavia”. Zlinas gali sąžiningai gintis, tačiau jiems tai sekasi ne taip gerai ir anksčiau ar vėliau komandai pritrūks jėgų. Jei jie norės žaisti atvirą žaidimą, tai bus savižudybė.

Dėl ko statyti:

Būtina „Slavia” pergalė, taip pat galima lažintis dėl bendros svečių pergalės ir trijų įvarčių rungtynėse. Šeimininkai susikoncentruos į Jurecką ir Chytilį, todėl vėl gali atsiverti erdvės mobiliajam Wallemui, kuris gali pelnyti įvarčius ir kojomis, ir galva. Šį sezoną jis įmušė keturis įvarčius, ir tai toli gražu ne visas rungtynes ir ne visas minutes.